Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Schindlerova

6.5.2018 | Sabina

Dobrý den, chtěla bych se zeptat.. před rokem nam umřel dědeček a od té doby to je s babičkou velice spatne. Každý neco s je 4krát v nemocnici po každé s necim jiným. Teď naposledy tam ležela 2 mesice a její svalstvo ochablo takze neni schopna bez pomoci vstát. Má 7 deti, ale nikdo z nich se o ni nechce starat. Což mi přijde hodne smutné. Když jsem byla malá starala se společně s mim dědou o mě a mého bratra. A teď když ji nikdo nechce pomoct a nejraději by ji dali do ldnky, tak bych ji chtěla její péči vratit. Jenže problém je v tom, že bydlim 100km daleko. A mám rocni holčičku, přítele ktery je od rana do večera v práci a nevím jestli bych to sama s malou zvládla. Premyslim,že jsi ji ve mu domu, tak bych se chtěla zeptat jestli existují nějaké zdravotni sluzby ktere vam s takovým clovekem pomuzou? A nebo co vlastně delat s takovým člověkem. Moc dekuji za odpověď.

Podívejte se na odpovědi poradny na obdobné dotazy. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: