Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


samotaska09

4.2.2012 | terka

dobry den mam dotaz roku 2008 my bylo žeseno ze mam poruchu osobnosti ja vym že poruchi osobnosti že je spostu druhu a vlasne my nikdo neřek kterou mam akorat jednou my řekly že mam paniskou poruchu osobnosti ja by posebovala vedet kteru mam a co to vlasněje mam občas zachvaty podobni epi ale taky jsem se už mockrat pokusila o sebevraždu ani pozane nevym proc jsem to dělala jenom vym když přisla naka uskost depka neco nakej ten strest jsem dloho sobě dusila tak jsem bud dostala zachvat nebo jsem se pokusila o sebevraždu proc te nemlvim osvich pocitech co sitim co mě trapi co se my pravě honi hlavou nebo že se my zasinaj vrace spominky s minulosti a rasi se snazim dělat jak my je dobře že se mam skavěle i když ne no pak to nak vyhroti bud tym zachvatem nebo pokusem o sebevrazdu dřiv jsem to zesila i alkoholem ale to my taky nepomahalo kolikra nemuzu spat nebo trva dlo než usnu nebo mam neklidni spani proctě nevim co se tokolikrat semnou děje i když jsem už moskrat byla na psychiatriji a jednou lecebne a taky necelej mecisi komunite pro lidi poruchou osobnosti tak my nak nikdo pozane neřek co my je posebovalaby vedet co my to vlasne je proto se obratim na vas dotazem moc by me to pomohlo vědět co my to vlasne je taky proc se neumi radovat že života prosim poratemy nak vysvětlete co my to vlasne je jisi bude te posebovat tomu nake dalsi věci napsta rada napisu těsim se na vasi odpovět s pozravém samotaska09

Vzhledem k tomu, že dotaz je napsán na hranici srozumitelnosti, těžko na něj odpovědět. Zkuste probrat svou situaci se svým ošetřujícím psychiatrem, či si vyberete z těch, kterého znáte a zeptáte se jeho. Odpověď bude konkrétnější, než obecné rozvahy. A přiznejme si, dotaz nesouvisí s charakterem naší poradny, mající na starosti pečující o starší, vážně nemocné, blízké osoby.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: