Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


RS

4.2.2020 | Jiřina Dvořáková

Dceři je 42 let a je dlouhodobě nemocná s RS. Je zasaženo pohybové ústrojí. Přes den je sama doma, manžel musí pracovat. Sama by chtěla najít místo, kde by mohla žít a možnost dohledu a pomoci. Prosím máte k dispozici nějaké kontakty na zařízení pro takto postižené osoby. Skoro již nemůže chodit. Děkuji, s pozdravem Dvořáková.

např:
https://info-invalidum.webnode.cz/news/odkaz-na-rehabilitacni-ustav-kladruby-lecba-prevazne-po-urazech/
jen upozorňuji: Aktualizace stránek "pečující" koncem ledna už v roce 2019 skončila!!
TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: