Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Roztroušená skleroza

3.6.2004 | Dana

Moje maminka(42) trpí roztroušenou sklerozou již asi 7 let.Její zdravotní stav se neustále zhoršuje.Myslím,že na vině je hlavně její psychický stav.Chtěla bych poradit,jestli někdo neví o nějakých lečebých pobytech pro tyhle lidi. Myslím si,že by jí to moc pomohlo.Děkuju

V odkazech ve svépomocných skupinách najdete Unie Roska, spojte se s nimi a pracovníci by vám zodpovědět i vaši otázku týkající se léčebných pobytů.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: