Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


rodiče

14.9.2016 | Ziková

Dobrý den
Můžete mi někdo poradit jak je to s péčí o rodiče když chodím do práce a starám se o oba rodiče v odpoledních a ranních hodinách . Maminka se zatím stará o nemocného tatínka po zbytek dne .Tatínek má alzheimera s příznaky parkinsona a již několik let je to velmi složité je téměř nepohyblivý a musí mít pleny prostě už nemůže být bez dozoru. Problém je ,že maminka už to nezvládá a začínají se u ní projevovat příznaky demence nevím jak to udělat abych se o ně mohla postarat celý den chodím do práce a tam mi řekli,že nemám nárok ani je vozit k lékaři když nebydlíme ve společné domácnosti . Je mi 52 let do důchodu ještě daleko . Nevím o tom nic na co máme nárok a na co ne . Co můžu a tak . Děkuji za každou radu i když můj dotaz zní asi zmateně.

Dotaz je dle textu určen čtenářům. Doporučovala bych autorce dotazu přečíst si odpovědi na podobné a stejné dotazy TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: