Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Rekvalifikace

2.6.2004 | Radim

Vystudoval jsem VS - ekonomiku, ale vzledem k situaci v rodine uvazuji o prekvalifikaci na pecovatele, abych mohl byt napomocen svym prarodicum. Prosim Vas o informaci o rekvalifikacnich kurzech "pecovatel" v Plzni. Kam se mam obratit?
Predem dekuji
Radim

Bude nejvhodnějši, kdyz mi zavolate (267163154), ujasníme si cile, kterých chcete dosáhnout, jak pro sebe, tak v pomoci prarodičům. T.T.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: