Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Rekonstrukce koupelny pro dlouhodibe ZTP cloveka

21.5.2018 | Nechybova Radka

Dobry den staram se o syna ktery je dlouhodobe ZTP a chtela bych se zeptat co vse uznavaji jako stavebni material hrazeny z prispevku na rekonstrukci koupelny mam mit vypracovanou fakturu ale nikdo mi neni schopny rict presne co tam muze byt zapocitano a je hrazeno a co ne.Dekuji za odpoved Nechybova

Váš dotaz těžko mohu zodpovědět, nepatří do kompetence psychiatra. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: