Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Rehabilitační zařízení

1.7.2022 | Renáta Pitelová

Dobrý den, můžete mi prosím doporučit rehabilitační zařízení v české republice, které je schopno zrehanilitovat starého člověka po pobytu v nemocnici. Dříve samostatný, dojde si nakoupit, k lékaři. Nyní ležák. Dědeček by chtěl znovu chodit a chce někam do lázní, třeba na měsíc, kde ho znovu rozchodí.
Děkuji za odpověď

Budete muset kontaktovat svého spádového praktického lékaře, co je reálné. Rehabilitace je vhodná v místě bydliště, samozřejmě včetně nácviku chůze. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: