Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


rehabilitační péče po mozkové mrtvici

9.3.2011 | Jaroslava

Dobrý den, prosím vás o radu zda a kde se nachází v České republice nějaká rehabilitační centra pro lidi po mozkových mrtvicích. Matka mého muže utrpěla těžkou mozkovou mrtvici, na levou půlku těla je zcela imobilní a s pravou půlkou těla se dá pracovat, ale dle sdělení lékařů to bude vyžadovat náročnou rehabilitaci. Jedná se o 83letou paní, které bychom rádi pomohli. děkujeme za vaši radu, pomoc a vaše informace. S pozdravem a přáním pěkného dne - J.Fousková, Litoměřice

Přebírám informace z poradny http://sdruzenicmp.cz/cz/poradna/ a odkazuji na jejich stránky
"Výhradně na rehabilitaci po CMP se specializuje Rehabilitační ústav Chotěboř - nedaleko Chrudimi - více informací najdete na www.rehustav.cz - Dalšími rehabilitačními zařízeními s komplexní péčí pro pacienty po CMP jsou např. Hamzova odborná léčebna pro děti a dospělé Luže-Košumberk - www.hamzova-lecebna.cz, Léčebné a rehabilitační středisko Chvaly – www.lrs-chvaly.cz, Rehabilitační ústav Kladruby u Vlašimi – www.rehabilitace.cz, Rehabilitační ústav Hrabyně, www.ruhrabyne.cz či Vojenský rehabilitační ústav Slapy 252 08 Slapy n/Vltavou tel.: 257 750 071 (zde je čekací doba cca 3/4 roku). "
Vhodné je domluvit se s lékaři v místě, kde je vaše tchýně hospitalizovaná.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: