Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


rehabilitace v LDN

24.9.2019 | Jana Ticha

dobry den mam maminku 73 let ma stredne tezke deprese nekolik let nechtela nam uz chodit ani ven a tak se jednoho dne stalo ze tatinkovi doma upadla a nalomila si kost v kycli a byla operuvana v cervnu letosniho roku na orthopedii na B ulovce . Po te byla prelozena na odd. nasledne pece tez na Bulovce a po te na internu na psychiatricke lecebne v Bohnicich ,dale ji prelozili na LDN ale tam si myslim ze rehabilitac moc nefunguje a maminka mi tvrdi ze s ni nikdo necvici takze se chci optat jak mam dal postupovat , aby maminka mohla alspon trochu na ty nohy ma je ztuhle ,myslim ze s ni malo pracovali ,tvrdily ze je s maminkou tezka spoluprace ze moc nechce atak ale to je proste jen vymluva tak se musi preci nasadit nejaky psycholog a tak a ne hledat pproc to nejde no ne , .... dekuji za vasi predem kladnou odpoved

Aktualizace stránek po deseti letech skončila, což se týká i poradny. (TT)


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: