Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Rehabilitace po operaci kycelniho kloubu

8.4.2017 | Jan Jurutka

Dobry den.Matka 81let upadla v Domove pro seniory a musel byt operovan kycelni kloub.Matka ma ALZ a chtel bych aby po operaci kycle rehabilitovala a byla schopna aspon chuze o berlich.Nemocnice rekla ze bude s ni rehabilitovat jen tyden a pak ji prevezou zpet do Domova.Kde jsem se ptal tak rehabilitaci u seniora s ALZ neberou.Jsou nejaka rehabilitacni zarizeni kde by matka mohla byt na rehabilitaci s ALZ aby ji kycel neztuhla a byla trochu pohybliva?V Domove tvrdi ze na to nejsou zarizeni.Jedna se o Holice.Dekuji za odpoved.

Asi budete muset zajistit rehabilitaci sám. Mám bohužel tuto zkušenost, rodina si zajisti rehabilitaci sama. Bylo by vhodné konzultovat pracoviště, kde byla maminka operovaná, jak sami by viděli rehabilitaci a především kde. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: