Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


rakovina v rodině

19.5.2017 | Rumlová Dana

Dobrý den, mamince diagnostikovali rakovinu kostí. Prodělává chemoterapii ambulantně. Potřebuje stálou péči. Po dobu její nemoci a rekonvalescence jsem se k ní nastěhovala(jsem dcera). Chci se zeptat, mohu-li zažádat o nějaký sociální příspěvek na ní a jestli se mi péče o ní bude započítávat do odpracované doby potřebné pro vyměření důchodu. Děkuji Rumlová Dana.

Podívejte se identické dotazy a přečtěte si odpověď. Podívejte se na příspěvek na péči. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: