Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


rakovina tl.střeva

31.8.2013 | dolejšová

dobrý den,chtěla bych se zeptat,mám maminku s metastázemi ,po operaci tlustého střeva.Zůstala jsem s ní doma,nevím na co mám nárok.A ještě bych se chtěla zeptat,stále se klepe,a nechce vstávat s postele.Moc děkuji za odpověd Dolejšová

Dotaz je velmi obecný, z hlediska zdravotní problematiky - to znamená popis konkrétního klinického obrazu, co vlastně potřebuje - je třeba domluvit s jejím ošetřujícím lékařem, včetně případné pomoci s třesem a neochotou vstávat, jakou příčinu vidí lékař. Pak lze uvážit na co má nárok maminka, tedy ne vy. Lze zvážit s praktickým lékařem pomoc zdravotně sociální péče - home care a placené pečovatelské služby. Z hlediska financí, podívejte se na našich stránkách na rubriku nejčastější otázky - na příspěvek na péči.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: