Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


rakovina plic

26.11.2012 | Markéta Liskovská

Dobrý večer,mému tátovi je 68 let před měsícem prodělal zapal plic při kterém mu zjistili rakovinu levé plíce .Bohužel nám bylo oznámeno že lečba chemoterapie a ozařování není možná .Po měsíci v nemocnici byl propuštěn domu a po týdnu propuštění mu přestala fungovat levá plíce a byl opět hospitalizován .Prosím o radu pokud tedy ještě je možnost léčby na koho bychom se měli obrátit.děkuji za odpověd.ML

Stav vašeho tatínka je pravděpodobně vážný, není však jasné, zda je hospitalizován na plicním či onkologickém oddělení. Pro vaše ubezpečení, že jste udělali pro tátu vše, co je v dané situaci možné, je vhodné konzultovat jeho stav i se snímky plic s dalším plicním lékařem. Máte právo na druhý názor a konzultace je naprosto pochopitelná.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: