Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


rada na zbavení svépravnosti

10.3.2017 | DAGMAR ŠNAPKOVÁ

starám se o manžela 13 let je po dvou mrtvičkách po tě první mu ochrnula ruka ve 33 letech a ve43 dostal druhou moc težkou a přestal mluvit a nemluvi dodnes uz taky starnu a uz mu ani rozumet nechci jsem v prechodu a vytaci me jeho manyry.kdyz nekam jedem treba k lekari ,tak vzdy neco najde na zemi plechovku vicko od piva nebo kousek dreva vse zvedne a o nakupu nemluve vse by chtel a ja mu to nemuzu koupit a proto se rostiluji a jsem z nej na nervy.kdyz koupim salam s malym pliskem na konci,tak mi ho hned vezme a o jogurtech co je salobalu nemluvim a vse co obsahuje alobal a zelezo plech a.t.d.sbira neumi si vycistit zuby nezna datum nema sajnu co co stoji a ja uz nemuzu co mam delat porad se jen rosciluji a je mi to na nic.

Stránky pečující koncem ledna 2017 skončily. Domluvte se s ošetřujícím lékařem vašeho manžela. (TT)


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: