Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Rada

30.1.2011 | Vítězslav

Dobrý den,maminka měla v 65 letech mozkovou mrtvici a momentalně je nesvéprávná.Tatínek chce zažádat o soudní zbavení svéprávnosti,ale neví přesný postup.Můžete mi prosím poradit??Díky

Není mi jasné, co míníte pod formulací "momentalně je nesvéprávná". Zadejte do našeho vyhledavače "Omezení způsobilosti k právním úkonům" - zjistíte postup a především, co vlastně znamená, jeho charakteristiku.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: