Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


rada

28.1.2014 | Radka

Dobrý den,babička 95 let se od listopadu stala ležící.Potřebovala bych radu co s tím když o plénce nechce ani slyšet,že jí škrábe. U postele má kýbl,ale ten je věčně vyvalený a ona na zemi.Nevíme si s ní rady.

A jaký postoj zaujímá ona sama? Pokud se lze s babičkou domluvit. S pomůckami a možnostmi intervence "jak na to" se zkuste zeptat sester z domácí zdravotní péče.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: