Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


psychycké a finanční týrání

11.11.2013 | Drahomíra Staňková

Prosím o zodpovězení dotazu. Matka žije v domku 1/3 podílu po otci. Já vlastním 1/3 a sestra 1/3. Sestra žije s rodinou v domku u matky. Sestra je v insolvenci. Trvalé bydliště má jinde a zde žije nepřihlášená. Nejdříve žili společně, máma je živila z důchodu. Platila pojistné, poplatky... Nyní se postavila proti. Sestra chtěla převést 1/3 podílu matky na svého syna. Auto matky nové, prodat a koupit si nové na sebe. Nyní matku sprostě napadá, vydírá.Chtěla všechny dárky, které dala rodičům za trvání jejich manželství. Sestra napadá matku, že je blázen a že ji nechá odvést. Co dělat. Matka chce odpojit společnou elek. energii, kterou platí ona sama a žádala dceru, aby si zřídili vlastní elek. hodiny. Děkuji předem za zodpovězení mých dotazů.

Je mi líto, ale není mi jasné, na co se ptáte. Zkuste se znovu zamyslet, co vlastně chcete vědět a podle toho formulovat dotaz znovu.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: