Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


psychologická poradna

3.1.2011 | E.Kostelecká

Dobrý den,můžete mi poradit.Bydlím v Hradci Králové potřebovala bych do psychologické poradny/odešel od nám manžel,nemůžu spát,zdá se mi o něm apod./.Nevím kam se obrátit,mám doporučení od obvodní lékařky.
Děkuji Kostelecká

Máte možnost navštívit rodinnou poradnu - najdete ve Zlatých stránkách či vyhledáte na internetu. Případně navštívite psychiatrickou ambulanci - ta spolupracuje i s psychologem - v místě vašeho bydliště, kontakt vám dodá obvodní lékařka.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: