Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Psichicky nemocna babička

20.2.2012 | Videcky Jozef

Dobry den.
mam babičku 85 let je psichicky nemocna doted je umisnena domovie duchocu ale tam se ji nelibi tak stale provede neco takoveho aby ji zavřeli na psichiatrii.Atedkom to dospielo dotakove fazi ře vdomove nas tlačej ktomu abysme ji vzali svepravnost protože byji chteli přestehovat do neakeho jineho ustavu.tak nevim co stim delat?

Vzhledem k tomu, že čeština není vaše mateřstina, je trochu složité najít zadanou otázku. Vaše babička je umístěna v domově pro seniory - běžného typu? Babičce se v domově nelíbí natolik, že by raději chtěla být umístěna na psychiatrii? Takže začněme s touto situací, co vám babička o domově sděluje? Co je pro ni problémem, proč zřejmě vyhrožuje sebevraždou? Viděl babičku lékař? Mluvil jste s ním? Problém však nesouvisí s omezením způsobilosti k právním úkonům. Zkuste se zamyslet a znovu zadat dotaz.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: