Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


průkaz ztp

4.5.2011 | richard

Dobrý den.Chtěl bych se zeptat mám důchod 3 stupně ,léčím se na psychiatrii mám schyzofrénii.A chtěl bych se zeptat zda bych měl nárok na průkaz ztp mé stavy jsou kolísavé někdy je to docela dobré a jindy zase nic moc.Za Vaši odpověd děkuji Svoboda

Vaše nemoc nezakládá nárok na průkazku ZTP, neboť máte zcela jiný typ postižení. Netrpíte ztrátou končetin, či závažnými poruchami pohybových schopností, praktickou hluchotou, či hluchoslepotou, což jsou případy, kdy se postiženým přiznává ZTP.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: