Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


přspěvek za opatřovnictví

25.12.2013 | Elena Gajdácsová

Pečuji o svého tatínka pátým rokem,pocházejícího ze Slovenska.Od přistěhování v r.2009 je trvale hlášen v Táboře,má statut euroobčana.Do současné doby jsem od socialky neobdržela ani korunu,prý z důvodu,že mezi ČR a SR není vyřešena legislativa.Poraďte mi prosím co mám dělat.Pozn.Je majitelem ZTP a vyžaduje 24 hod.péči.
Děkuji E G

Neznám statut euroobčan. Možná máte na mysli příslušnost k Evropské unii. Vhodnější a kompetentnější k zodpovědění vašeho dotazu je poradna MPSV. Adresa: Na Poříčním právu 376/1, 12800 Praha 2, Telefon: 221 921 111, posta@mpsv.cz.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: