Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Prosim pomozte

22.6.2012 | jirkovská

Dobrý den, mám 40ti letou tetu která má velké bolesti zad, břicha hlavy, nohou no zkrátka celeho těla a nikdo ji nedokázal poradit a pomoci prosím poradte nám. Leží doma nehybná.prosím

Obávám se, že naše poradna není v daném případě kompetentní. K tetě jste jistě volali lékaře a ten stanovil další vyšetření. V případě, že tomu tak není, tak tetu odvezete k diagnostické rozvaze do nemocnice.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: