Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Prosím o radu

16.2.2011 | Zdeněk

Moje maminka prodělala za minuly rok 3 operace je ji 78 let.a je upoutana trvale na lužko (ležak). V letě 2010 jsme zažadali o příspěvek na peči na doporučení jejího lékaře.Kolem sebe si neuděla nic je u ni peče 24 hod denně.musíme ji koupat krmit ,přebalovat pleny atd +atd neuděla nic pouze sem tam vnima.dnes mi socka poslala dopis ať se přijdu vyjadřit k rozhodnutí .Vypočitali ji I.stupeň tj.800 kč což se mi zda malo ,lekař mi řekl že by měla dostat minimalně II.stupeň. Nevím podle čeho to posudkova komise soudí ale nikdo nema zájem se přesvědčit o zdrav.stavu,vím že komise soudi podle lekař.správ podanym lekařem.Pani na soc. mi řekla ať se odvolám ale pry mi to nebude nic platne,připada mi to,že oni už předem přesně vědí jak to dopadne.Maminka jen leži vic nic už nedokaže.Prosím dejte mi vědět budu vděčný za jakukoliv radu.Děkují meil lanik.zdenko@seznam.cz

Nic jiného vám nezbývá, než ihned se odvolat.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: