Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


prosím o radu

7.3.2011 | Jiřina Cejnarová

Dobrý den, maminka momentálně leží v nemocnici se zlomeným krčkem. Už v minulosti měla jeden náhradní kyčelní kloub, předloni výměna kolenního kloubu a teď jí dali na druhé noze další nový kloub. Vím že bude potřebovat po příchodu z nemocnice nějaký čas 24 hod opatrování. Já, její dcera bydlící ve vzdálenosti od jejího bydliště cca 300 km bych mámě ráda pomohla. Bylo by možné na nějakou dobu cca 2-3 měsíce se o mámu postarat a dostávat příspěvek od státu.

Přečtěte si nejdříve v nejčastějších otázkách příspěvek na péči.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: