Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


prosím o radu

6.1.2014 | Soukupová

Můj bratr má 58let má těžkou cirhosu jater již několikrát skončil v nemocnici v bezvědomí již po druhé byl umístěn na oddělení LDN vždy když se mu udělá lépe tak podepíše revers a dá se z nemocnice propustit domů kde není schopný se sám o sebe postarat a během pár dnů znovu skončí v nemocnici v hrozném stavu který se stále zhoršuje opravdu nevíme co dál vždy nám řeknou že ho nemůžou nikde držet násilím prosím porad´te co máme dělat ted znovu odchází z LDN bojím se aby to nebylo naposledy děkuji Soukupová

Každý z nás má svou vlastní pouť životem, jiné hodnoty, svou volbu. Váš bratr se i k cirhose musel propracovat a jistě byl v průběhu let opakovaně varován. Tak tomu je i teď na LDN, kde zřejmě nechce být. Hospitalizace je podmíněna jeho souhlasem. Pokud nechce, je to jeho volba, ne vaše. Můžete si povzdechnout, že ne každý se dá říci, jde si svou cestou a ta může být skutečně poslední.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: