Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Prosím o pomoc při hledání zdrav. pomůcek

8.7.2011 | Ileana Bartošová

Dobrý den,mám 93letou maminku o kterou pečuji.Pomalu přichází o zrak a všude jí doprovázím a vozím,ale teď měla otázku,zda existuje nějaká pomůcka,která simuluje chození do schodů a ze schodů.
Děkuji vám za pomoc.Bartošová

Podívejte se našich stránkách do svépomocných skupin, například na Tyfloservis. Domluvte se přímo s těmi, kteří mají praktickou zkušenost.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: