Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Prosím o pomoc

25.5.2018 | Věra Slabá

Dobrý večer, dnes mi přivezly otce z nemocnice a je to ležící pacient a vůbec mi to neřekly do předu že na tom bude tak zle. Sama jsem nemocná mám rakovinu a ještě malou dceru dvouletou. On se pomočuje a je nesamostatný a já nemám na to mu pomáhat a starat se o něj. Je to můj otec trhá mi to srdce ale on ma 130kilo a já už nemůžu. Prosím co mám dělat. Prosím

Domluvit se s praktickým lékařem o případném překladu do ústavního zařízení. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: