Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


prosba o vyšetření

11.10.2011 | dr.Helena Matějíčková

Dobrý den,
maminka (ročník 1922) bydlí s námi v Praze a do nedávna byla na svůj věk výborná, chodila denne na hodinovou procházku se psem. V poslední době se ale velmi rychle zhoršuje-paměť, ale zejména trpí úzkostnými stavy,špatně spí,bolí ji hlava,žaludek a vlastně celý člověk. Myslím, že většina fyzických problémů má začátek v psychice. Nevím, zda se stav dá podpořit vhodnou medikací a byla bych moc ráda,kdyby se na ni podíval specialista. Nevím, zda bychom se mohli objednat u vás nebo zda mi doporučíte kolegu, bydlíme na Praze 6.
Moc předem děkuji za radu. Dr.Helena Matějíčková

Nevím, kterou lokalitu byste měly nejbliž v dosahu, ale přímo se specializací na gerontopsychiatrii na Praze,6 najdete v ul. Pod Marjánkou 12/1906, tel. 233354149, dr. Kolouch. Kvalifikovaně vám může pomoci kterýkoliv z ordinujících kolegů. Do naší ambulance byste to měly dost z ruky, ale pochopitelně se můžete telefonicky ozvat a domluvíme se.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: