Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Prosba o radu

18.7.2020 | Věra Obrtlíková

Dobrý den, ráda bych se zeptala, pokud se rozhoduji zrušit pracovní poměr a pečovat doma o 90letého otce, od kdy je možné toto uskutečnit, když dosud jsme nežádali o příspěvek na péči a tudíž dosud nemáme žádné rozhodnutí o stupni závislosti. Toto zřejmě trvá nějakou dobu, ale péče o otce začíná být nutná každým dnem.
Děkuji za odpověď.
Věra Obrtlíková

Aktualizace stránek "pečující" koncem ledna už v roce 2019 skončila!!! Týká se i poradny!!! TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: