Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Prosba

7.2.2011 | Andrea

Jedna babička z Prahy 4 prosí o radu, jak se vyhnout depresi, která vznikla finanční krizí, kdy dcera si našla partnera bez práce se dvěma dětmi z minulého vztahu, babička byla nucena brát si půjčky, aby rodina měla co jíst, dcera s tímto člověkem má dítě, babička navíc za dceřina partnera platí i nájem a nemůže to sama finančně utáhnout, babička pomáhala platit i partnerův nájem v jeho původním bydlišti a nakonec došla k osobnímu bankrotu, je možno takovouto babičku obvinit, že je paranoidní? Spíše to vidím na hlubokou depresi z neustálého strádání, může se mi někdo ozvat, ráda sdělím podrobnosti a uvítám návštěvu psychiatra i doma, pokud mi poradí a předepíše třeba antidepresivum nebo se mi někdo třeba ozve na uvedený mail a moc děkuji

Vážená paní Andreo, tak jak kladete svůj dotaz, dejte jej raději do příběhů, kde na něj mohou reagovat čtenáři. t.t.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: