Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


propuštění nesoběstatečného seniora z nemocnice

7.2.2019 | Hana

Dobrý den, prosím o radu. Muj otec 75 let. počínající stařecká demence. žije v domku sám. nemoc se zhoršuje , ale zatím jsme to nějak zvládali. můžu k němu docházet max. 2-3 do týdne. bohužel spadl, poranil si hlavu- operovali mu zakrvácení do mozku. po operaci nechodí. lékař mi oznámil že ho propouští domů. nemůžu o něj denně pečovat a ze dne na den nepořeším ústav ani pečovatelku. co mám dělat. mám právo požádat o ldn než zajistím pečovatelku, ústav nebo nějakou jinou pomoc.Můžou propustit otce domů, když nemá zajištěnou každodenní adekvátní pomoc děkuji hana

Je vhodné probrat situaci na místě s ošetřujícím personálem v nemocnici. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: