Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


proleženiny

14.12.2010 | monika

Dobrý den, mam v péči svou babičku která už nemuže chodit..Hodně zhubla a v místě na konci pateře se ji začali objevovat červené fleky...tak by mě zajimalo jestli to náhodou nejsou zacinajici proleženiny a co by bylo na to nejlepsi..Snazim se ji po dvou hodinach jinak polohovat a mam krem Menalind tak jestli to staci a nebo jestli mi neco jineho poradite tak budu moc rada..Děkuji Vaňková

Zkuste přes praktického lékaře kontaktovat domácí zdravotní péči. Aby, kromě vás, stav posoudil a mohl doporučit případně i antidekubitální matraci, či další polohování.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: