Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


problém schody

10.10.2011 | kohutová

Dobrý den, zjistila jsem, že můj otec (83 let) již nezvládne sejít natož vyjít po schodech do druhého patra, kde bydlí (dům je bez výtahu). Mohu požádat o sanitku na jeho přepravu k nezbytnému lékařskému vyšetření ? Předem děkuji za odpověď. I. Kohutová

Váš otec se stal vězněm ve svém bytě. Ohledně sanity se domluvte s jeho praktickým lékařem, jen je vhodně vědět, že žádný právní nárok na předepsání sanitky není.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: