Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


problém s babičkou

10.10.2017 | Jiří Borský

Dobrý den,
naše babička je dlouhodobě nemocná - má Alzheimra. V poslední době, po prodělané viróze se její zdravotní stav výrazně zhoršil, jen leží, nemluví, je inkontinentní, musíme ji krmit lžičkou tekutou stravou. Můžete nám poradit na koho se obrátit, protože péči o ni již zvládáme jen stěží.
Děkuji
Borský

Obraťte se na zdravotně sociální odbor OÚ a spojte se s praktickým lékařem. Zřejmě chcete babičku umístit do vhodného zařízení. (TT)


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: