Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


přízpěvek na RS

29.9.2014 | Ivana

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,mám dlouhodově Rostroušenou sklerozu,na jaký stupen invalidity mám nárok a dostala jsem jen TP,každý mi říká ,že mám nárok na ZTP...děkuji za odpověd.....

Váš klinický stav posuzuje praktický lékař nebo neurolog, následně se vyjádří posudková komise. Těžko, bez znalostí vašeho stavu mohu posoudit na jaký stupeň invalidity máte nárok. Nebudete-li s vyjádřením komise spokojena, můžete se odvolat.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: