Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


přivýdělek osoby pečující o osobu blízkou

2.3.2012 | jana

Dobrý den,
mám dotaz ohledně toho, jakým způsobem (myšleno ŽL - OSVČ, dohoda o provedení práce apod.) a do jaké výše si mohu přivydělat, když pečuji o svého otce s II. stupněm závislosti. Děkuji.

V odpovědi na dotaz pod vámi je uvedeno "naše poradna se neprofiluje na finanční otázky". Váš dotaz je složitější, záleží totiž na formě dohody, jestli je spojena platbou zdravotního a sociální pojištění. Obraťte se například na internet poradnu či měsec.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: