Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Přivýdělek k příspěvku

5.8.2019 | Kateřina Hudcová

DObry den mamince nyni schvalily na otce prispevek na peci II.stupen ma moznost mit brigadu jako privydelek cca 5000 mesicne. chci se zeptat zda tu brigadu muze delat nebo musi byt neustale doma s otcem. Aby pak nedej boze neudeala nejakou chybu a nemusela penize vracet. Otec je po amputaci obou nohou z toho jednu nohu uz ma protezu a druha se mu hoji takze se ceka az se mu zahoji aby mu mohloi vytvorit nohu novou.

V době, kdy maminka nebude doma, musí zajistit konkrétní péči o otce. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: