Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


přivydělek

9.5.2016 | Hana

Dobrý den,
pečuji o syna je po autonehodě již 13 rok,jsem teď tíživé situaci a musím chodit do práce.Požádala jsem si o insolvenci a finance na to nestačí.Dotaz zní do kolika peněz si mohu přivydělat,když přes den musím být doma,tak,abych neztratila péči ani příspěvěk na nouzi.Mám doma ještě syna,který navštěvuje SOU 2 rokem,takže nevydělává..

Děkuji za odpověď.

Pěkný den.Navrátilová

K takto podrobného finančnímu dotazu nejsem jako psychiatr kompetentní, obraťte se raději na zdravotně sociální odbor, kam, ke komu se obrátit. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: