Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Přivídělek !!!

2.10.2011 | Zumrová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jak je to s přivýdělkem.
Starám se o svoji maminku - která je ztp+p a má uznaný 3stup. Ale její stav se zhoršíl a ona je od června hospitalizovaná v nemocnici a s přestávkama doma,ale protože doma je pár dní v měsíci nemá nárok na dávky. Proto bych se chtěla zeptat kolik si člověk pečujíci může přivydělat nebo jak to je s další prací?

Maminku máte od června v nemocnici, tudíž těžko hovořit o tom, že jste pečující. Můžete se zapojit do běžného pracovního procesu.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: