Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Přítel s mozkovou mrtvicí

17.3.2012 | Alexandra Rezková

Dobrý den ,přítele postihla mozková mrtvice ,je momentálně hlášený na ůřadu práce ale pobírá pouze část na bydlení.Jelikož se dávky spozdily nemá zaplacené dva nájmy 14000 kč. nevim jak mám postupovat jemu 58 let a nbere žádné jiné peníze . Prosím o radu co mám dělat.Děkuji Rezková Alexandra

Je otázkou komu platí nájem, jaká je smlouva, s tím je potřeba situaci probrat. Rovněž tak je třeba znát míru postižení po cévní mozkové příhodě, zda bude moci jednat sám, nebo je třeba zajistít pověřenou osobu. Zajistit a mít u sebe aktuální lékařskou zprávu o svém stavu.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: