Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


prispevek o osobu blizkou

20.2.2012 | martinka

Dobry den ,chtela bych se zeptat pobirm prispevek na maminku ve vysi 4000kc .ted sem se nahlasila jako samoživytelka 2 deti bude prispevek se pocitat do meho životniho minima dekuji za odpoved

Obraťte se s dotazem například na internetporadnu office@iporadna.cz, má velké spektrum poradců. Naše poradna zaměřená na stárnoucí populaci se finančním otázkám nevěnuje, natož samoživitelek.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: