Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Příspěvek na provoz

4.5.2011 | Manová

Dobrý den. Jedná se mi o to že má teta má erezku a chodí o holi. Dříve psala jako žadatele svou dceru ale bohužel v dnešní době dcera se nechce starat o matku. A proto požádala svého švagra o to aby jí vozil a byla žádost napsána na jeho auto. Bohužel jí bylo řečeno že její švagr (bratr zesnulého muže) už není příbuzný. Proto se ptám jestli je nějaký způsob jak si teta může o příspěvek na dopravu zažádat? Či existuje jiná forma pomoci? Děkuji za kladné vyřízení Manová

Zkuste se podívat na Příspěvek na individuální dopravu (§ 37)
http://portal.mpsv.cz/soc/ozp/indiv_doprava
konkrétní příklad máte na
http://praha9.cz/178.html


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: