Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


příspěvek na péči o osobu blízkou

14.7.2011 | Blanka

Dobrý den chtěla bych se zeptat, když beru příspěvek na péči o osobu blízkou se zdravotním postižením I. stupně, konkrétně 4 letého syna, jestli mohu nastoupit do práce a dát syna do školky tak jestli synovi příspěvek zůstane?myslím si že příspěvek je jeho a navíc dle zákona tento příspěvek není brán jako příjem ráda bych se dověděla více.Předem moc děkuji B.K.

Obraťte se na internetporadnu, naše je určena pouze pečujícím pro starší, těžce nemocné. Což si můžete přečíst o odstavec výše.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: