Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


příspěvek na péči blizkeho

9.11.2018 | El

Zdravím jen se chci zeptat.Kdyz se starám už 4rokem o manžela který má rakovinu ma invalidní důchod 3 a do teď mu dávali příspěvek na péči ve skupině 3 a nyní ikdyz zůstává v invalidním důchodu stupeň 3 tak mu snížili dávku.ikdyz je na tom stejne a paní doktorka na posudkovem mu dala funkčnost na 30%že 100%. a ještě nemůže jíst jen kase a oni mu příspěvek sníží.Ani nenapsali důvod.jako toto můžou?A ž jakého důvodu?dekuji

Vždy se můžete proti rozhodnutí v zákonné lhůtě odvolat. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: