Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Prispevek na peci - babicka byla odvezena do nemocnice.

15.4.2012 | Ilona

Dobry vecer, chtela bych se zeptat manzelovu babicku odvezla RZS do nemocnice. Zamotala se ji hlava upadla a zlomila si krcek. Ma jit na operaci a po operaci ji maji prevezt na LDN. PRoblem je v tom, ze manzelova matka na ni bere prispevek na peci- II.stupne . a ted nevime jestli se ma nekde hlasit, ze je babicka v nemocnici. a jak to bude pokracovat s tim prispevkem pokud by byla delsi dobu na LDN. Dekuji.

Ano, tuto skutečnost je třeba nahlásit, příspěvek na péči je v současnosti vyplácen z úřadu práce.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: