Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Prispevek na peci

21.11.2011 | klára

Dobry den rada bych vedela kdo ma narok na prispevek.Babicce byl prispevek schvalen a tudiz pobira 4000 mesicne.zadost napsala na vnuka ten ji pomaha kdyz neni v praci avsak babicka si sama zvladne uvarit a i ostatni veci zvladne kolem sebe udelat.Jen tedy hygiena je naprosto nulova takze denodene uklizi wc a vytira.Babicka nechce nosit pleny a ani si je nechce z prispevku hradit.Tvrdi ze prispevek je jeji a sama rozhoduje co snim udela.Jaka je tedy pravda.Muze pobirat prispevek sama na sebe ci nikoliv.Dekuji vam.

Příspěvek patří babičce a ona se rozhodne, kdo se o ni bude starat a komu následně příspěvek předá.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: