Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


příspěvek na péči

25.1.2012 | Věra Krajčová

Dobrý den
Jsem částečně invalidní,pracující,pečuji o matku 87r.po.infarktu,diabetes,špatně chodí 2 berle a s mojí pomocí.Veškerou osobní hygienu,jako koupání,ranní toaleta,wc,příprava jídla,stlaní lůžka,převlékání,drobný úklid bez mé pomoci nezvládá.Na můj dotaz na sociálním odboru mi řekli,že když jsem částečně invalidní tak nemám nárok.Kdo má nárok na příspěvek,já nebo má nemocná matka?

Vaše maminka, pokud nárok na příspěvek splňuje.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: