Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Příspěvek na péči

9.8.2018 | Jitka Bazlerova

Bratr jse stará o matku po mozkové příhodě,je plenovana ochrnuta na levou stranu,nechodici bez bratra péči jse neobejde 24 hodin,dnešnímu dni 9.8.2018 ji byl přiznáno 8800kč prispevek na péči.Bratr musel odejít ze zaměstnání aby se postaral o maminku je ji 77 let,prosím o radu na co má bratr nárok jelikož jse dostává do dluhů děkuji vám za vaši pomoc

Starající se osoba - váš bratr je podporován příspěvkem na péči, což je vše. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: