Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


příspěvek na péči

9.3.2018 | Radka Žlebková

Dobrý den, mám maminku v péči od r.2013.Maminka ma přiznaný 4.stupeň závislosti.Dne 6.3. si zlomila krček a byla hospitalizována.Nevím , jak dlouho bude trvat léčba po operaci,ale když bude v nemocnici do konce měsíce, přijde o příspěvek na péči za tento měsíc?Vím, že na úřad práce se musí tato skutečnost ohlásit do 8 dnů.Taky bych se chtěla zeptat,z čeho se mi bude vypočítavat třeba podpora nebo starobní důchod,potom co už maminka nebude a já půjdu třeba na úřad práce.Sociální a zdravotní poj.za mě odvádí stát, ale nemám vlastně příjem.Jsem ročník 1978.Děkuji

Bližší informace týkající se podrobností ohledně financí dostanete na finančním odboru ÚP nikoliv od psychiatra, kam se v současnosti obracíte. Tošnerová (psychiatrie)


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: